Manav Dekorasyon

mükemmel manav dekorasyon çalışması
mükemmel manav dekorasyon çalışması

Manav dekorasyon hem müşteri hem de market için büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle ürünlerinizi müşterilerinize sunarken dikkatli olmalısınız. Müşteriler, alışveriş yaparken manav reyonlarının rahat, ferah, düzenli ve temiz olmasını ister.

Gıda sektörünün tasarımlarında bu detaylara büyük önem verilmektedir. Manav dükkanı dekorasyon işlemini kolaylaştıran ve görsel izlenim bırakan bir tezgah dizayn açısından en önemli noktadır.

Manav Dekorasyon Fiyatları

manav dekorasyonu
manav dekorasyonu

Manav dekorasyon fiyatları seçeceğiniz tasarıma göre değişkenlik göstermektedir. Genellikle belirli bir aralıkta olan manav tezgahı fiyatları ise şu şekildedir:

  • Kapaklı manav tezgahı: 2.950 TL
  • Spotlu ve aynalı manav tezgahı: 3.650 TL
  • Orta alan manav tezgahı: 3.500 TL
  • Tablalı manav tezgahı: 3.750 TL
  • Özel tasarım manav tezgahı: 5.000 TL
  • Ahşap model manav tezgahı: 2.375 TL

Manav Tezgahı Modelleri

mükemmel manav dekorasyon çalışması
mükemmel manav dekorasyon çalışması

Manav tezgahı modelleri dekorunda çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Genellikle ahşap tercih edilmektedir. Meyve-sebze reyonları sayesinde müşterilere daha düzenli meyve-sebze servisi yapılmaktadır. Müşterilerin ürünlere erişimi de daha kolaydır.

Ahşabın yanı sıra metal market manav tezgahları da tercih edilmektedir. Bu reyonların köşe bölümlerde kullanılması durumunda köşe ve merkez alışveriş bölümleri merkezi alanlara göre öncelik kazanabilir.

Seyyar manav tezgahı tipi tekerleklidir, bu sayede satış katını serbestçe değiştirebilirsiniz. Sunumunuza güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ayrıca reyonlar satış hacmini de artırmaktadır.

Manav dekorları ile ilgili desenler ve renklere uygun tezgahta ürün yerleşimi yapılabilir. Örneğin yeşillikler hızla kuruduğu için alıcılar tarafından olabildiğince erken alınması gerekir. Bunu sağlamak için manav dekorasyon esnasında orta bölüm tezgahını yeşilliklere ayırabilirsiniz.

Market ile manav dekorasyonunu bir arada yaptırmak isteyebilirsiniz. Bu yüzden market dekorasyon önerilerimizi de incelemenizi öneririz.

0 Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


You May Also Like
Sahne Dekorasyonu
Devamı

Sahne Dekorasyonu

Sahne dekorasyonu, tiyatro ve gösteri dünyasının en büyülü ve etkileyici yönlerinden biridir. İyi hazırlanmış bir sahne dekorasyonu, seyirciyi…
Spor Salon Dekorasyonu fikirleri
Devamı

Spor Salon Dekorasyonu

Spor salonu dekorasyonu, sağlıklı bir yaşam tarzının destanı gibi, kalbinizin hızla atmasına ve adrenalinin akmasına neden olan heyecan…
Diş kliniği tasarımı
Devamı

Diş Kliniği Dekorasyonu

Diş kliniği dekorasyon, ortamın güvenilir ve rahat olmasına yardımcı olarak hastaların tedavi sürecinin daha kolay geçmesini sağlayacaktır. Bir diş…