Fırın Dekorasyon

fırın dekorasyon örneği
fırın dekorasyon örneği

Mimaride yetişen dekoratif örnekler fırın dekorasyon seçeneklerinde de ön plana çıkmaktadır. Fırından yeni çıkmış ekmek ve otlu hamur işlerinin kokusu sizi fırından yeni çıkmış bir dükkâna çekerken, dükkanın içindeki rahatlık ve şık dekor sizi daha da içine çekiyor.

İster AVM’lerde ister sokak köşelerinde, fırınlar vakit geçirilecek yerler haline geldi. Fırınlar, alışverişten sonra veya çay ve atıştırmalıklar arasında dinlenebileceğiniz yerlerdir. Börekler, taze pişmiş simitler ve kekler çayın yanında servis edilirken, ekmek de eve götürülmeye hazırdır.

Fırın Cafe Dekorasyon

harika fırın dekorasyon fikri
harika fırın dekorasyon fikri

Bir fırın cafe dekorasyon sürecini planlarken dikkate alınması gereken birçok faktör vardır. Boyut, konum, klima, kullanılan malzemeler ve aydınlatma ilk hususlardır.

Başarılı tasarım ve uygulama, müşterileri daha fazla dükkanda tutar ve satışları etkiler. İyi bir fırın dekorasyon, müşterilerin tezgah üstü ürünleri değerlendirme ve satın alma sürecini etkiler.

Mekanınızı dekore etmeyi planlarken ahşap seçimi doğru seçimdir. Nefes alan ahşap sadece dayanıklı olmakla kalmaz, aynı zamanda diğer malzemelerle de iyi çalışır. Metal, tuğla ve cam ile birleştiğinde oldukça zarif görünen ahşap, her türlü kullanıma uygundur ve her renkte kullanılabilir.

Dükkanınıza sıcaklık veren ahşap, doğal bir dokuya sahiptir ve sağlığınız için iyidir. Ahşap, metali ve camı yumuşatır; rafların, duvar kaplamalarının, dolapların ve süs eşyalarının dokusunu zenginleştirir.

İlginizi çekebilir: butik cafe dekorasyonu

Ekmek Fırını Dekorasyon

fırın dekorasyon örneği
fırın dekorasyon örneği

Ekmek fırını dekorasyon sırasında hijyen çok önemlidir. Temizlemesi kolay ve leke tutmayan dekoratif malzemeler kullanmalısınız. Fayans ve seramik hem dekoratif hem de pratik seçeneklerdir. Deseni halı etkisi yaratan karolar, günümüzde şık varyasyonlarıyla göz dolduruyor.

Duvar dekorasyonunda ahşap kaplama sağlıklı ve şık duruyor. Doğanın yeşilliklerle dekoru taklit etmesi müşterinin daha çok iç mekanları tercih etmesini sağlayacaktır.

Ahşabın ve metalin mekandaki uyumu gözü yormaz, asimetrik kesimlere sahip çeşitli objeler odaya hareket ve dinamizm kazandırır.

Ürünlerin sergilendiği tezgahın, büyük bir cam odada ürünlerin çekiciliğini tam olarak göstermesi amaçlanmalıdır. Müşteriler ekmek seçerken rahat hareket edebilmeli ve pasta iştahı uyandırılmalıdır.

Sıcak ve mis kokulu ekmekleri, lezzetli ürünleri çekici kılmak için en önemli şey aydınlatmadır. İyi aydınlatma, müşterilerin içeride daha fazla zaman geçirmesini ve aynı zamanda daha fazla satın alma işlemi tekrarlamasına olanak sağlar.

Başarılı fırın dekorasyon müşteriyi cezbeder ve daha çok kazanç sağlamanıza yardımcı olur.

İlginizi çekebilir: vintage cafe dekorasyonu örneklerimiz

0 Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


You May Also Like
İstanbul Dekorasyon Fuarı
Devamı

İstanbul Dekorasyon Fuarı

İstanbul Dekorasyon Fuarı adını duyduğunuzda, kalbinizin hızla atmasına şaşırmayın. Türkiye’nin bu muhteşem şehrinde her yıl gerçekleşen bu özel…
Antalya Dekorasyon Önerileri
Devamı

Antalya Dekorasyon

Antalya dekorasyon firmaları, güneşin ve denizin başkenti olan bu şehirde yaşayanların yaşam alanlarını güzelleştirmek için harikalar yaratmaktadır. İster…
Köy Evi Dekorasyonu Örnekleri
Devamı

Köy Evi Dekorasyonu

Köy evleri, doğal malzemeler, rustik tasarımlar ve sıcak renklerle dolu sıcak ve samimi mekanlardır. Bu mekanlar, ev sahiplerine…