Kasap Dekorasyonu

kasap dekorasyonu böyle olur
kasap dekorasyonu böyle olur

Kasap işletmelerinin tercih ettiği kasap dekorasyon ürünleri çok önemlidir. Hijyenik ve temiz görünen ferah bir ortam, alıveriş için güven ortaya koyacaktır. İşyeri dekorasyonuna önem verenler için harika bilgiler vereceğiz.

İnsanlar için vazgeçilmez olan süt ürünleri ve diğer hayvansal ürünler günümüz yemek sofralarının olmazsa olmazıdır. Hayvansal ürünler olan şarküteri ve et ürünleri, dünyada ve ülkemizde en çok aranan ve tüketilen gıdalar haline gelmiştir. Bu yüzden müşteri odaklı pazarların ve işletmelerin odak noktasıdır.

Şarküteri ve et reyonları, en yüksek temizlik ve hijyen standartlarında, güvenlik ve ilk yardım için gerekli ortamı sağlayacak şekilde tam donanımlı ve döşenmiş olmalıdır. Pazarınızı veya mağazanızı ziyaret eden müşteriler, ürünlerinizin her zaman taze ve güzel olduğunu görebilmelidir.

Kasap Dükkanı Dekorları

kasap dekorasyon örneği
kasap dekorasyon örneği

Kasap dükkanı dekorları için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bunlar sırasıyla şu şekildedir:

  • Kaliteli, leke tutmayan, dayanıklı malzemelerden yapılmış olmalıdır.
  • Kasabın fonksiyonel dekor çalışması hem müşteri hem de personel için yapılmalıdır.
  • Müşteriler tüm ürünleri kolayca görebilmeli ve seçebilmelidir. Ayrıca personel arka alanda rahat bir çalışma ortamı bulmalıdır.
  • Et ve et ürünleri çok su akıttığı için suya dayanıklı malzemeler seçilmelidir.
  • Aydınlatma, ürünün çekici ve canlı görünmesi için ayarlanmalıdır.

Kasap Dükkan Malzemeleri

kasap dekorasyonu böyle olur
kasap dekorasyonu böyle olur

Kasap dükkanı malzemeleri için suya, darbeye, toza ve kire karşı dayanıklı, sağlam ve dayanıklı malzemeler tercih edilmelidir. Müşteriler ve çalışanlar için rahat bir çalışma ortamı oluşturmalıyız. Müşterilerimiz çok fonksiyonlu ve kullanışlı kasap tasarımları dekorasyonlarını beğeneceklerdir.

Dolabın dış rengi, iç tasarım ve ölçülere uyması için beyaz olmalıdır. İç tasarımın bir diğer önemli unsuru da rafların yapısıdır. Marketlerde ve satış katlarında yiyecek ve ürünlerin teşhiri için ihtiyaca göre ızgara veya düz metalden yapılan raflar önemlidir. Kasap dükkanı projeleri üzerinde düşünülmesi gereken bir konudur.

Bunun için işin ehli uzmanlardan destek alabilirsiniz. Kasap dükkanı görselleri incelendiğinde dükkanın boyutuna göre çeşitli dekorlar ortaya çıkmaktadır. Biraz internette gezinerek kasap dekorasyon hakkında aklınızda birkaç fikir oluşmasını sağlayabilirsiniz.

0 Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


You May Also Like
market dekorasyonu örneği
Devamı

Market Dekorasyon

Market dekorasyon süreci, market kalitesini artıran en önemli detaydır. Mağazanızın herhangi bir mağaza gibi görünmesini ve müşterileriniz üzerinde…
kuaför dekorasyon örnekleri
Devamı

Kuaför Dekorasyon Örnekleri

Kuaför dekorasyon örnekleri, estetik ve fonksiyonelliği bir arada sunan, geniş bir çeşitlilik gösterir. Salonunuzun atmosferini belirleyen, müşterilerinizin hizmetlerinizi…
Sahne Dekorasyonu
Devamı

Sahne Dekorasyonu

Sahne dekorasyonu, tiyatro ve gösteri dünyasının en büyülü ve etkileyici yönlerinden biridir. İyi hazırlanmış bir sahne dekorasyonu, seyirciyi…
Bursa Dekorasyon Firmaları Önerileri
Devamı

Bursa Dekorasyon Firmaları

Bursa dekorasyon firmaları, yaşam alanlarınızı dönüştürme ve estetik açıdan çekici hale getirme konusunda size yardımcı olacak profesyonel hizmetler…