Küçük Mutfak Havlusu Etamin Örnekleri

Küçük mutfak havlusu etamin örnekleri hakkında araştırma yaptığımda pek çok örneğe rastladım. Etamin örgü, bir çeşit el işi tekniğidir. İki ve daha fazla iplik kullanılarak kumaşa geçirilerek yapılmaktadır. Bu makalede küçük mutfak havlusu etamin örnekleri olarak neler var bir bakalım.

Küçük mutfak havlusu etamin örnekleri aslında sevdikleriniz için güzel bir ev hediyesi olabilir. Kendin yap ürünlerindendir. Buram buram emek kokar. El emeğinizi sevdiklerize hediye ederek onlarda birer kalıcı iz bırakabilirsiniz.

Etamin havluları sevdikleriniz için el emeği hediyesi olarak tercih edebilirsiniz. 🧵

İsimli Etamin Havlu Modelleri

İsimli etamin havlu modelleri, işlemeli, pamuk veya polyester gibi malzemelerden yapılmış havlulardır. Bu havlular el işiyle yapılır ve içlerinde çeşitli desenler, resimler veya yazılar bulunmaktadır.

Etamin havluları, ev dekorasyonu için kullanılmaktadır. Evinizi daha canlı ve renkli hale getirir. Ayrıca, etamin havluları pratik bir seçenektir. Kirlendiğinde kolay temizlenir. Eğer isimli etamin havlu modelleri arıyorsanız, internette çeşitli mağazalar ve online alışveriş sitelerinde bulabileceğiniz gibi, el sanatları pazarı, kermesler veya el yapımı ürünler satan dükkanlardan da ulaşabilirsiniz. İsimli etamin havlu modelleri kişiye özel olarak yapıldığı için, istediğiniz ismi veya yazıyı tercih edebilirsiniz.

İsimli etamin havlu modelleri
mutfak için etamin şablonu

Etamin Mutfak Havlusu Şablonu Kolay

Etamin Mutfak Havlusu Şablonu Kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Bunlar etamin işlemek için kullanılan şablonlardır. Etamin işleme, bir tür el işleme tekniğidir. Havlular, giysiler, çarşaflar gibi ürünlerde karşımıza çıkar. Bu teknikle havluların üzerine istediğiniz desenleri, resimleri ve yazıları işleyebilirsiniz.

El emeği noktasına geçmeden önce bir şablon bulmanız veya oluşturmanız gerekir. Böylece harcadığınız zamanı daha efektif kullanabilirsiniz. Tasarımınızda size yol gösterecek olan bu şablonlar kağıt veya plastikten hazırlanır. Hangi noktadan başlayacağınız, nerede renk değiştireceğinizi görebilirsiniz. İşlemek istediğiniz desenleri görürsünüz. Etamin işleme şablonlarını kullanmak bu tekniği öğrenmek için de kolay bir yol sunar. Etamin işleme şablonlarına internetten ulaşabilirsiniz.

Tek Renk Kanaviçe Havlu Örnekleri

Tek renk kanaviçe havlu örnekleri, yalnızca bir renk kullanılarak yapılmıştır. Ayrıca bu tür havlular genellikle düzgün ve sade görünümleri ile popülerdir. Tek bir renk çalışmada renge karar vermek zor. Biz de işinizi kolaylaştırmak için aşağıda birkaç tek renk kanaviçe havlu örneği paylaşıyoruz:

  • Beyaz iplikle yapılan kanaviçe havlu evinizde herhangi bir odada kullanmak için uygundur.
  • Krem rengi kanaviçe havlu yumuşak bir krem rengi iplikle hazırlanır. Yatak odası ve oturma odası için uygundur.
  • Mavi kanaviçe havlu: Mavi rengin baskın olduğu bu el işini, yatak odasında veya banyoda kullanabilirsiniz.
  • Koyu kahverengi kanaviçe oturma odasında veya yemek odasında tercih edilirken yeşil renk kanaviçe ise temizlik simgesiyle banyo için uygundur.

Bu renkler sadece örnektir. Hediye olarak hazırlayacaksanız sevdiklerinizin favorisi olan rengi seçebilirsiniz. Ya da evinizin dekorasyon stiline ve zevklerinize göre renginizi belirler ve hazırlayabilirsiniz.

Küçük Havlu Kanaviçe Örnekleri

Küçük havlu kanaviçe örnekleri için öncelikle rengi belirleyin. Fakat biliyorsunuz ki küçük havlular genellikle el havlusu olarak banyolar için hazırlanır. Sadeliğin tercih edildiği banyolarda el işi havluların tercih edilmesi rengi ve şıklığı sağlar. El işi hazırlanan bu havluların sadece el havlusu olarak nazikçe kullanılması nakışların açılmasını ve sık sık temizlenip yıpranmasını da engeller.

El işi sanatı, el beceriniz ve zanaat yeteneklerinizi geliştirir, sizi sakinleştirir. Üretmesi oldukça keyiflidir. Bu ürünleri sevdiklerinize armağan edebilsiniz. Ticari faaliyetlerinizin içine katmanız mümkün.

Küçük mutfak havlusu etamin örnekleri hakkında oldukça detaylı bir içerik oluşturmaya çalıştık. Makalemize katkıda bulunmak, el işi örneklerinizi bizimle paylaşmak isterseniz yorum bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

0 Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


You May Also Like
Ankara Dekorasyon Önerileri
Devamı

Ankara Dekorasyon

Ankara dekorasyon firmaları denilince akla gelen, başarılı projeleri ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan pek çok firma bulunmaktadır.…
Devamı

Marangoz Yapımı Gardrop Modelleri

Marangoz yapımı gardrop modelleri, siparişi doğru bir şekilde verdiğinizde çarpıcı dekoratif alan yaratmanızı sağlayabilir.  Marangozların kafasında birçok farklı…
Köy Evi Dekorasyonu Örnekleri
Devamı

Köy Evi Dekorasyonu

Köy evleri, doğal malzemeler, rustik tasarımlar ve sıcak renklerle dolu sıcak ve samimi mekanlardır. Bu mekanlar, ev sahiplerine…
Eklektik Dekorasyon
Devamı

Eklektik Dekorasyon

Eklektik dekorasyon, farklı stilleri, dönemleri ve kültürleri bir araya getirerek benzersiz ve özgün bir yaşam alanı yaratma sanatıdır.…