Ev Hediyesi Ne Alınır?

ev hediyesi

Ev hediyesi ne alınır? Özellikle yeni ev hediyesi olarak alabileceğim ürünler nelerdir? Ev hediyesi önerileri ve fikirleri hakkında güzel bir araştırma yaptım. Sevdiklenize alabileceğiniz pek çok hediye olduğunu gördüm. Bu makalede detaylı olarak ev hediyesi ne alınır? Öneriler ve fikirler hakkında bir içerik oluşturdum.

Sevdikleriniz, arkadaşlarınız ya da ailenizden birileri yeni bir eve taşındığında, ev hediyesi olarak ne alacağınızı kara kara düşünebilirsiniz. Ev hediyesi seçimi zaman zaman zor bir konu gibi görünür. Yeni ev hediyesi konusunda en klişe seçenek ise borcamdır. Siz de yeni evlenen, ilk defa tek başına yaşamak için eve çıkan ya da yeni bir ev satın alan arkadaşlarınıza güzel bir hediye götürmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yeni ev hediyesi olarak birçok farklı ürün göstermemiz mümkün. Bazı hediyeler işlevselliğiyle ön plana çıkarken, bazı hediyeler ise tamamen dekoratif olabilirler.

Ev Hediyesi Önerileri

Ev hediyesi önerileri hakkında size ilham olacak pek çok makale hazırladım. Ancak bunun öncesinde siz kendi kararnızı verirken ne tip bir hediyeye seçeceğiniz tamamen kendizevkinize bağlıdır. Buna karşın size bazı ev hediyesi önerileri verebiliriz. Siz de ev hediyesi olarak borcamdan sıkıldıysanız, sizin için hazırladığımız listeye bakarak, en çok sevdiğiniz seçeneği değerlendirebilirsiniz. İşte, yeni bir eve taşınan sevdikleriniz için alabileceğiniz hediye önerileri;

Kâseler, Tabaklar ve Yemek Takımları

Günümüzde birçok farklı modelde kâseler ve tabaklar mevcut. Bunlar birçok farklı rengi ve deseni içermekte. Oldukça şık duran bu kâseler ve tabaklar güzel bir ev hediye olmasının yanı sıra oldukça da işlevsel ürünler. Bu ürünler, mutfak eşyası seven arkadaşlarınız için bulunmaz bir ev hediyesi olacaktır.

👉 Ev hediyesi ne alınır sorusunun en yakın cavapları arısnıda kaseler, tabaklar, hatta bütçeniz iyi durumdaysa yemek takımları gelir. En İyi Yemek Takımı Markaları arasından sizin bütçenize uygun ve sevdikleriniz için en ideal tercihler arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Kahve Fincanı

kahve fincanı

Kahveseverlerin seveceği en iyi hediye kahve takımı. Türk kahvesi birçoğumuz için mükemmel bir lezzettir. Aynı zamanda yeni eve çıkan birine de en güzel hediyelerden biridir. Takım halinde alabileceğiniz fincan setlerinin yanı sıra, farklı desen ve tasarımlara sahip bir ya da iki fincan da alabilirsiniz. Fiyatları da gayet uygun olması nedeniyle hemen hemen herkesin bütçesinin dostudur.

Duvar Örtüsü veya Duvar Süsleri

Bu işlevselliğinden çok oldukça şık bir dekoratif hediyedir. Son yıllarda birçok evde ve duvarda örtüler çok yaygın. Çeşit çeşit tasarımları, ünlü tabloları, gezegenleri, tanınmış simaları barındıran duvar örtülerinden, yeni eve taşınan insanların hoşlanacağı bir modeli tercih edin.

Duvar Dekorasyonu – Süsler İle Kreatif Fikirler üreterek neden bir ev hediyesi formatına uygun bir ürün oluşturmuyorsunuz?

Tütsülük ve Buhurdanlık

Tütsülük ve buhurdanlıklar hem dekoratif olarak hem de işlevsel olarak kullanıma uygun hediyeler arasındadır. Bu ürünlerin çok farklı tasarımları mevcut. Ev hediyesi olarak alacağınız bir tütsülük ve tütsü ya da hoş kokulu bir aroma yağı ile buhurdanlık oldukça zevkli bir hediyedir. Özellikle geri akış tütsülükleri mistik görüntüleriyle de dikkat çeken bir ev hediyesidir.

Tablo

Tablolar ev hediyesi olarak sık kullanılan dekoratif ürünlerden biridir. Günümüzde her evin duvarında bir tablo görmek mümkündür. Farklı farklı desen ve tasarımlara sahip bu tablolar, çok çeşitli boyutlardadır. Fiyat skalası çok geniş olan bu ürünler, görsel açıdan zarif bir ev hediyesidir.

Vazo

Vazolar ev hediyesi olarak sık kullanılan bir başka üründür. Günümüzde klasik vazo şekillerinin yanı sıra birçok farklı tasarıma sahip vazo vardır. Bu vazoları, bir çiçekle birlikte hediye etmeniz, şık bir davranış olacaktır.

Duvar Saati

Hem işlevsel hem de dekoratif ürünlerden bir diğeri de duvar saatleridir. Klasik bir duvar saati veya Roma rakamlarıyla yazılı, ahşap, İtalyan tarzı ya da 3D gibi seçeneklere sahip bir ürün de tercih edin. Bu saatler yeni bir evin dekorasyonuna da büyük katkı yapacaktır.

Ayna

Ayna her evin ihtiyacı olması bakımından en işlevsel hediyelerden biridir. Boyutları çok değişken olabilen bu aynalar, evin her köşesine koymaya oldukça uygundur. Bu sebeple alınabilecek en güzel hediyelerden biridir. Bunların yanı sıra seçeceğiniz ayna oldukça zarif ve dekoratif bir ürünü içerebilir.

Kadeh

Ev hediyesi ne alınır?
Ev hediyesi ne alınır?

Alınabilecek bir diğer güzel hediye de kadehlerdir. Bu kadehler şarap için olabileceği gibi su için de olabilir. Yeni eve taşınan bir sevdiğinize bir şişe şarap ve güzel bir takım kadeh götürmek ise oldukça şık bir hareket olacaktır.

Bardak

Bardak hediyesi için öncelikle ne tip bir bardak almanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Çünkü bardaklar tasarımsal olarak çok çeşitli olabileceği gibi, kullanım alanları bakımından da çeşitlidirler. Su bardağı, likör bardağı, çay bardağı ya da viski bardağı… Gideceğiniz evdeki insanların beğenilerine göre bir seçim yapabilirsiniz.

Nevresim Takımı

İşte şık ve işlevsel bir hediye önerisi daha! Nevresim takımları, herkesin kullandığı ve şık bir hediyedir. Rengârenk tasarımlara sahip olabileceği gibi sade görünümlere sahip bir seçenek de tercih edilebilir.

👉En İyi Nevresim Takımı Markaları hakkında oluşturduğum içerik size alabileceğiniz nevresimler hakkında bilgiler verebilir.

Abajur

Abajurlar hem şık hem de klasik bir hediye alternatifidir. Özellikle nostalji seven insanlara ev hediye olarak alınabilecek hoş hediyelerden biridir. Klasik bir abajurun yanı sıra, modern 3D tasarıma sahip bir ürün de tercih edebileceğinizi unutmayın.

Paspas

Üzerinde çeşit çeşit baskıların bulunduğu güzel bir paspas her evin ihtiyacıdır. Evini kediyle paylaşan bir arkadaşına yeni ev hediyesi olarak kedi baskılı bir paspas alabilirsiniz. Ya da çiçekler! Bu paspaslar çok farklı tasarımlara sahip olabilir. Biraz klişeye kaçsa da, paspas güzel bir ev hediyesidir.

👉En İyi Yer Silme Paspası ve Mop Paspas Hangisi? konulu makalem bu konuda size fikirler verebilir.

Kutu Oyunu

monopoly

Monopoly, mangala, jenga.. Kutu oyunlarını saymakla bitirmek mümkün değildir. Çok farklı tarzlarda oynanabilen bu oyunlardan birini ev hediyesi olarak götürebilirsiniz. Hem kullanışlı bir hediye olacaktır hem de eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayabilir.

Havlu

tertio havlu

Bir diğer işlevsel ve şık hediye ise havludur. Yumuşak bir el, yüz havlusu oldukça zarif bir hediyedir. Havlular, üzerlerinde yer alan küçük işlemleler ya da baskılarla, çok daha güzel ve anlamlı bir ev hediyesine dönüşebilir.

👉En iyi havlu markaları sayfamız bu konuda size yardımcı olabilir.

Lambader

Özellikle yukarıdan gelen ışığı sevmeyen arkadaşlarınız için lambader çok güzel bir ev hediyesi olabilir. Çeşit çeşit tasarımlara sahip bu lambaderler arasında güzel bir tane seçebilir, ev hediyesi olarak sevdiklerinize verebilirsiniz.

Çiçek

Güzel bir saksı eşliğinde, hoş bir çiçek oldukça şık bir hediyedir. Özellikle evinde çiçek seven arkadaşlarınız için bu oldukça keyifli bir hediye olacaktır. Sardunya, guzmania, telgraf, gül ya da küçük sukulentler.. Alabileceğiniz onlarca farklı çiçek çeşidi vardır.

Küçük Ev Aletleri

Hediye olarak alabileceğiniz birçok farklı küçük ev aleti vardır. Bir blender, su ısıtıcı, krep makinesi, fön makinesi ya da ekmek kızartma makinesi güzel ve kullanışlı bir ev hediyesi olacaktır.

👉 Size Yardımcı olacak Bazı İçeriklerimiz:

Pikap ya da Daktilo

Nostaljik hediyelerden hoşlanan arkadaşlarınız için pikap ya da daktilo alabilirsiniz. Müzik dinlemeyi seven bir arkadaşınıza ev hediyesi olarak güzel bir pikap ve birkaç plak harika bir hediye olacaktır. Bunun yanı sıra daktilo ise hoş bir dekoratif hediye olacaktır. Yazar, gazeteci ve benzeri meslekleri yapan insanlar için bu eşsiz bir ev hediyesidir.

Ev hediyesi ne alınır konusu ile alakalı size maksimum derecede fayda sağlayacak konular hakkında bilgi vermeye çalıştık. Daha fazla fikir için yorum bölümünden bize fikirlerinizi iletebilirsiniz.

0 Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


You May Also Like