Dağ Evi Dekorasyon

dağ evi dekorasyonu fikirlerimiz
dağ evi dekorasyonu fikirlerimiz

Dağ evi dekorasyon hizmetine hoş geldiniz! Dağ evi siz ve aileniz için hazır, ancak bazı süslemelerle onu daha da iyi hale getirebiliriz. Haydi başlayalım!

Havalı bir giriş oldu, değil mi? Ne yazık ki şimdilik hizmet vermiyoruz ve sadece fikirlerimizi yazmaktan memnuniyet duyarız (şimdilik).

Dağ evinin ışık dekorasyonuna dikkat

Dağ evi ışıklandırma dekorasyonu, misafirlerinizi karşılamanın ve onları evlerinde hissettirmenin harika bir yoludur. Ayrıca şenlikli bir dokunuş da katacaklardır!

Dağ evi ışıkları birçok şekil ve boyutta olabilir, böylece evinizin dekoruna en uygun olanları seçebilirsiniz. Dağ evi ışıklarının bulunduğu odada başka süslemeler varsa, birlikte iyi görünmeleri için koordine edilmelidirler.

Biraz çiçek dikin.

dağ evi dekorasyonu örnekleri
dağ evi dekorasyonu örnekleri

Çiçekler dağ evinize renk ve hayat katmanın harika bir yöntemidir. Ayrıca romantizm için bir fırsat olarak da kullanılabilirler. Bu nedenle aşk hayatınızı başlatacak bir şey arıyorsanız, çiçek bahçesinden başka bir yere bakmayın! Yakında bununla ilgili de bir içerik yazacağım, sizleri bilgilendiririm.

Çiçekleri saksıda yetiştirdikten sonra bahçenize bir anda dikebilirsiniz. Böylelikle kendiniz bile hızlı bir şekilde dağ evi bahçesini dekore etmiş olacaksınız. Gerçi, kulağa basitmiş gibi gelse de sizi biraz yorabilir!

Sallanan bir sandalye bulundurun.

Odaya veya bahçeye sallanan bir sandalye asın. Sallanan sandalye, dağ evleri için rahatlama ve konforun sembolüdür. Sallanan sandalye aynı zamanda aile hayatının, çocukluğun ve kırsal kesimin de sembolüdür. Bize geçmişimizi hatırlatır ve köklerimizle yeniden bağlantı kurmamıza yardımcı olur. Ayrıca üstünde uyuması da harika bir his. 🙂

Çatıyı bir kardan adam ve bir yıldız ile süsleyin

dağ evi dekorasyonu fikirlerimiz
dağ evi dekorasyonu fikirlerimiz

Bir yıldız ve bir kardan adam çatınızı süslemek için harika bir fikirdir. Kardan adamda ışıklar için delikler açın, ardından aynı ışıklar için yıldızda delikler açın. Her ikisini de güçlü bir yapıştırıcı ya da çivi kullanarak birbirine tutturun ve büyük bir dekorasyon gibi görünmelerini sağlayın! Kendi evime benzer bir şey yapmıştım, fotoğrafını bulunca buraya yükleyeceğim.

Evinize giden yolu aydınlatın.

  • Evinize giden yolu aydınlatmak için güzel fenerler asın.
  • Fenerleriniz için bir tema seçin. Örneğin, Asya esintili bir görünüm istiyorsanız, kırmızı veya turuncu tonlarında kâğıt fenerler asmayı ve üzerlerine Çince karakterlerle yazı yazmayı deneyin. Farklı şekillerde fenerler de kullanabilirsiniz. Yuvarlak olanlar geleneksel Japon dekoru (hatta Kore dekoru) için harikadır. Kare şekilli olanlar ise modern Kore stilleriyle iyi uyum sağlar. En iyi sonucu veren bir şey bulana kadar farklı boyut ve renklerle denemeler yapın!
  • Kâğıt dışında malzemeler de kullanın. Belki kumaş ya da ahşap kullanmayı deneyebilirsiniz?

Sonuç olarak;

Muhteşem bir dağ evi dekore etmek için gereken tüm bilgileri vermeye çalıştık. Eğer sizin de önerileriniz olursa aşağıdaki yorum bölümünden yazabilirsiniz. Eğer dağ evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirseniz çektiğiniz fotoğrafları bizimle paylaşabilirsiniz. Oraya ne çıktığını hem biz hem de sayfamıza gelen ziyaretçilerimiz çok merak ediyoruz.

0 Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


You May Also Like