En İyi Duşakabin Markaları – En İyi 9 Duşakabin Markası 2024

en iyi duşakabin

En İyi Duşakabin Markaları ve En İyi Duşakabin Tavsiye Listesi:  Duşakabinler, çok dar banyolarda dahi kullanılabilir olması, geniş alanlara ihtiyaçlarının olmaması ve kolay temizlenir olmalarıyla kullanıcılara birçok avantaj sunar. Banyo zeminine su sıçratmadan, içerideki sıcaklığı koruyan duşakabinler, oldukça kullanışlı seçenekleri içerir. Bu duşakabinlerin farklı görünümleri, su ayarları ve işlevleriyle birçok modeli vardır. Hangi modelin daha iyi ve kullanışlı olduğu konusuysa, beklentileriniz ve ihtiyaçlarınızla alakalıdır.

Bir duşakabin modeli tercih edeceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı detaylar vardır. Bu detaylara dikkat ederek özenli bir seçim yaparsanız, en kullanışlı modele de ulaşmış olursunuz. Farklı banyo tipleri için farklı modeller daha iyi performans sunabilir. Dikkat etmeniz gereken ilk şey boyutlardır. Banyonuzun ölçüsüne göre bir tercih yapmanız ideal olacaktır. Bunun yanı sıra tasarımda dikkat edilmesi gereken bir başka önemli ölçüttür. Bu modeller içerisinde oval, dikdörtgen, asimetrik ya da kare seçenekler var olabilir. Bunun yanı sıra bir başka detay ise camlardır. Duşakabinlerin camları buzlu, çizgili, desenli ya da şeffaf olabilir. Burada en önemli şey sizin beklentileriniz olacaktır. Duşakabin seçiminde renkler ve kapının açılış şeklinde önem arz eden diğer detaylardır. Tüm bu detaylara dikkat edilmesi, uzun yıllar boyunca kullanacağınız bir duşakabin modeli almanız konusunda size yardımcı olacaktır.

En İyi Duşakabin Markaları

Bunlarla birlikte, en iyi ve banyonuza en uygun olan duşakabin modellerini bulmanız konusunda bazı tavsiyeler verilebilir. Yazımızın devamında öne çıkan duşakabin modellerini bulabilir, banyonuz için en uygun olabilecek seçenekleri inceleyebilirsiniz.

1. Netdeko Laracas Duşakabin

netdeko laracas siyah duşakabin

Duşakabin modelleri, tasarımlarına göre birçok farklı çeşide sahiptir. Netdeko Laracas, banyonuzda iki duvar arasına yerleştirebileceğiniz özel bir üründür. Duvarınızdaki açıklığa bağlı olarak duşakabinin ölçüsü 70 ila 140 cm arasında ayarlanabilir. Bunun yanı sıra bakır profili ve menteşeli bu model, banyonuzun havasını yeni baştan değiştirecek bir seçenektir. Açılıp kapanabilen bir kapıya sahip olan bu model, son derece kolay bir şekilde temizlenebilir. Her kullanımdan sonra camlarına su tutmanız yeterli olacaktır.

2. Özeldus Duşakabin

iki duvar arası duşakabin

İki duvar arasında boylu boyunca tercih edebileceğiniz bir diğer duşakabin modeli ise Özeldus seçeneğidir. 140 ve 200 cm arasında dilediğiniz ölçüde seçebileceğiniz bu ürün, 2 tane sabit 2 tane de kayar kapıya sahiptir. Teknesiz özelliği ise oldukça modern olan bu ürün siyah profiliyle de oldukça zariftir. 180 cm yüksekliğe sahip olan bu ürün, optimum koruma sağlayarak, suyun dışarı çıkmasına engel olur. Paslanmaz alüminyum çerçevesi, uzun bir kullanım ömrü sunmaktadır.

Şu yazımız da ilginizi çekebilir: Teknesiz Duşakabin Zemini Nasıl Yapılır?

3. Dusaks Bronz Duşakabin

bronz duşakabin

Dusaks Bronz Duşakabin, modern banyolar için oldukça ideal bir görünüme sahiptir. Oldukça şık ve iddialı bir tasarım olan Dusaks Bronz Duşakabin, hızlı temizlenebilmesi ile oldukça pratik bir modeldir. Bunun yanı sıra kayar kapı panelleri de kullanımını oldukça keyifli bir hale getirmiştir. Bilyelerinin kalitesiyle dikkat çeken bu kapılar, oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Oldukça şık bir tekneye sahip olan bu model, birçok farklı boyut seçeneğine de sahiptir.

4. Ayzaduş Şeffaf Duşakabin

şeffaf duşakabin

Duşakabin modelinizde camlarda oldukça önemli bir yer tutar. Eğer tercihinizi şeffaf bir camdan yana kullanmak istiyorsanız Ayzaduş Şeffaf Duşakabin, beklentilerinizi karşılayacaktır. Parlak metalik profiliyle tasarım açısından oldukça iddialı olan bu model, 83 x 83 cm boyutlarına sahiptir. Kare duşakabinin 2 tane sabit 2 tane de hareketli olmak üzere 4 cam paneli vardır. Oval kulplarının şıklık kattığı bu duşakabin modelinin kapıları, şeffaf temper cama sahiptir ve kolaylıkla kaydırılabilir.  Seramik üzerine monte edilebilen ve teknesi bulunmayan bu seçenek, 180 cm yüksekliğe sahiptir.

5. Özeldus S88 Duşakabin

aynalı duşakabin

Birçok duşakabin tasarımı modern ve sade bir tasarıma sahiptir. Buna karşın eğer sadelikten çok biraz abartıdan hoşlanıyorsanız, sizi buraya alabiliriz. Bronz profilin şıklığının yanı sıra aynalarla kaplı olan Özeldus markalı S88 modeli hayli gösterişli bir tasarıma sahiptir. Bu tasarımdaki detaylar oldukça fazladır ve sade ürünlerle arasında hayli fark vardır. 100 x 100 cm ebatlarına sahip olan bu duşakabin hem tekneli olarak kullanabiliyor hem de teknesi olmadan doğrudan seramik üzerine monte edilebiliyor. Bu duşakabinin bir başka avantajı ise, kurulumunun oldukça kolay olmasıdır. 5 mm temperli camdan üretilmiş olan bu duşakabinin profilleri ise kararma yapmayan bir özelliğe sahiptir. Kolaylıkla temizlenebiliyor olması ise bir başka avantajı olarak karşınıza çıkıyor.

6. Ayzaduş Siyah Karolaj Duşakabin

siyah karolaj duşakabin

Eğer banyonuzda koyu renkleri tercih ediyorsanız bu ürün tam size göre! Oldukça asil bir renk olan siyah duşakabin, banyonuza bambaşka bir hava katacaktır. Beyazın aksine oldukça iddialı olan siyah renkler ile dengeli bir dizayn yaratılabilir. Ayzaduş siyah karolaj duşakabin, dekoratif amaçlı cam çıtası olan karolaj kullanılarak üretilmiştir. Modern görüntüsüyle oldukça iddialı olan bir başka tasarım olan siyah karolaj duşakabin, banyo keyfinizi de arttıracaktır. 2 tane sabit ve 2 tane hareketli olmak üzere 4 kabin paneline sahip olan bu modelin 180 cm yüksekliği vardır. Oldukça kullanışlı ve güvenli olan bu model birçok evde dekorasyona vurucu bir katkı sağlar.

7. Netdeko Alonza Oval Duşakabin

oval cam duşakabin

Kare ve dikdörtgen duşakabin modellerinin yanı sıra oval hatlara sahip olan seçenekler de son dönemlerde oldukça revaçtadır. Özellikle keskin hatlardan hoşlanmayan kişilerce tercih edilen oval modeller ideal seçenekleri oluşturur. Netdeko Alonza Oval Duşakabin modeli, oval bir seçenek arıyorsanız tam size göredir. Teknesiz bir model olan Alonza Oval Duşakabin, şeffaf camlarıyla dikkat çeker. Şeffaf cam ve oval bir tasarım arıyorsanız bu şık seçeneği tercih edebilirsiniz. Yumuşak geçişlere sahip olan tasarımı ve bronz profili oldukça şık bir görünüm sağlar. Bu modelin birçok farklı ebat seçeneği vardır. Oldukça dayanıklı olan bu modeli yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra temizlik konusunda da oldukça iddialı olan bu duşakabini, ıslak bir bezle kolayca temizleyebilrisiniz.

8. Avrupa Duş Duşakabin

siyah çapraz desenli duşakabin

Düz ve sade desenlerden sıkıldıysanız ve hareketli bir ortam arıyorsanız, bu çapraz desenlere sahip duşakabinleri tercih edebilirsiniz. Avrupa Duş markasına ait çapraz desenli seçenek sayesinde, mükemmel bir dekorasyona kavuşabilirsiniz. Bu tasarımın en önemli özelliklerinden biri ise 100’ün üzerinde ebat seçeneğine sahip olmasıdır. Siyah bir profile sahip olan ve 5 mm kalınlığında serigrafi baskılı kabinleri bulunan bu duşakabin hem zemine hem de tekneye kolayca monte edilebilir.

9. Ayzaduş Duşakabin

yatay çizgili duşakabin

Şıklık yaratmak için zaman zaman ufak bazı detaylar da kullanabilirsiniz. Yatay çizgilere sahip Ayzaduş duşakabin modeli işte tamda böyle bir seçenektir. Sade bir duşakabin modeli olan bu ürünün üzerinde ufak bazı detaylarla şık bir tasarım yaratılmıştır. Alt ve üst kısmı şeffaf cama sahip olan ürünün ortasında yatay çizgiler vardır. 70 x 70 ölçülere sahip olan bu tasarım, parlak krom paslanmaz profiliyle dikkat çeker. Bu duşakabin modelinde 2 adet sabit ve 2 adet hareketli cam panel vardır. Oldukça dar alanlara uyum sağlayan bu model teknesiz bir yapıya sahiptir.

0 Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


You May Also Like
gri banyo dekorasyonu modelleri
Devamı

Gri Banyo Dekorasyonu

Banyolar, günün stresini atabileceğimiz ve rahatlayabileceğimiz en özel mekanlardan biridir. Bu nedenle, banyoların dekorasyonu da oldukça önemlidir. Banyoların…