Dyo En Çok Tercih Edilen Renkler | 8 Harika Öneri | 2024

Bu içeriğimin konusu; Dyo en çok tercih edilen renkler! Dyo’nun renk kartelası oldukça geniş. Seçim yaparken biraz kafanız karışabilir. Fakat hazırladığımız bu içerikle seçim yapmanızın biraz daha kolaylaşacağını düşünüyoruz. Ayrıca Polisan ve Marshall’da en çok beğenilen ve tercih edilen renkleri içeriğin sonunda önerilen yazılarda görebilirsiniz.

Dyo’da en çok tercih edilen 8 duvar boyası rengini bu içeriğimizde detaylıca açıklayacağız. Dyo’da oldukça  popüler iç cephe boyaları mevcut.  2023 sonu ve 2024 itibari ile Dyo’nun en çok tercih edilen boya renklerini ve isimlerini sizler için araştırdık ve kolay seçim yapabilmeniz için detaylar ekledik. İşte en iyi boya markaları arasında Dyo boyanın en çok tercih edilen boya renkleri..

Dyo En Çok Tercih Edilen Renkler

SıraGri Duvar BoyalarıBeyaz Duvar boyalarıKrem/Bej Duvar BoyalarıMavi Duvar Boyaları
1Yeni BelizKemik beyazıAlaçatıBuz Mavisi
2Salda KumuKartepeMeltemMine
3Yeni ÇağılMeltemKumsalNazarlık
4Buz GümüşüSalda KumuBelce Beji
5

Dyo renk kataloğu oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Dyo’nun en popüler 8 iç cephe duvar boyasının detaylı fotoğraflarını ve açıklamalarını aşağıda görebilirsiniz.

1. Dyo Buz Gümüşü Rengi

Dyo Buz Gümüşü Rengi

Dyo Buz Gümüşü, Dyo’nın Gri/beyaz renk karteleası içinde yer alıyor. Boya kodu ise 7565’tir ve açık gri tonları arasında yer alıyor. Ne açık gri ne koyu gri diyebileceğimiz Dyo Buz Gümüşü güzel bir seçenek olarak değerlendirebilirsiniz.

2. Dyo Yeni Beliz Rengi

Yeni Beliz

Dyo’nun en çok tercih edilen renkleri arasında 0666 renk koduyla Yeni Beliz yer alıyor. Yeni Beliz Dyo’nun Gri/Beyaz renk tonları arasında olan bir iç cephe boya rengidir.Yeni Beliz rengi bir üstte paylaştığım buz gümüşü renginden bir tık açık renk olarak düşünebilirsiniz. Dyo’nun 2023 ve 2024 itibari ile en popüler duvar boyalarından biri olarak öne çıkıyor.

3. Dyo Tülden Rengi

Tülden Rengi

Dyo’nun Tülden rengi son zamanların en popüler duvar boyalarından. Özellikle sosyal medyada paylaşımlarına oldukça fazla yer veriliyor.  Tülden rengi 1071 koduyla Dyo’nun Mavi & Turkuaz Renk Damlası’nın 26 değişik tonundan biri. Çok ilginç olacak ki bu renk grubunda bu kadar beje yada açık griye yakın tek renk bu diyebiliriz. Fakat buradaki renk tonları sizi aldatmasın. Ortam ışığı evinizin duvar boyasının rengini farklı gösterebilir. Tülden rengi içinde bazı kullanıcılar evlerini boyadıktan sonra  buz mavisi bir renge benzediğini dile getiriyorlar.

4. Dyo Yeni Çağıl Rengi

Yeni çağıl

Yeni Çağıl, Dyo’nun Gri/Beyaz renk kartelası içinde 7550 boya kodu ile yer alan renklerinden bir tanesi. Oldukça popüler. Salda kumu gri renk duvar boyasından sonra en açık gri boyalarından biri. Burada paylaştığım bir çok duvar boyası rengi birbirine benziyor gibi görünebilir ama birbirlerinden oldukça farklılar. Yazının devamında oluşturduğum fotoğraf galerisinde bu renkleri yan yana görebilirsiniz.

5. Dyo Meltem Rengi

Meltem

Meltem rengi, Dyo’nun Bej/kahve renk kartelası içinde 0141 boya kodu ile yer alan popüler duvar boyalarından biri.  Ne açık, ne koyu ne de parlak diyebileceğimiz bir bej renginden oluşuyor.

6. Dyo Alaçatı Rengi

Alaçatı

Alaçatı rengi, Dyo’nun Bej/kahve renk kartelası içinde 7252 boya kodu ile yer alan popüler duvar boyalarından bir diğeri. Hemen yukarıda paylaştığım Meltem renginin bir tık koyusu olarak düşünebilirsiniz.

7. Dyo Kartepe Rengi

Kartepe

Kartepe rengi, Dyo’nun Turuncu/Bakır renk kartelası içinde 0142 boya kodu ile yer alan duvar boyası. Bej rengi çağrıştırsa da altında yatan turuncu tonları onu en açık turuncu bej karışımı bir boya yapıyor.

8. Dyo Kumsal Rengi

Kumsal

Kumsal rengi, Dyo’nun Bej/Kahve renk kartelası içinde 2251 boya kodu ile yer alan duvar boyası. Bej rengi duvar boyası arayanların Filli boyada’da ilk tercih ettiği duvar boyalarından biri diyebilirz.

Şimdi aşağıda Dyo’nun en fazla tercih edilen renklerini bir arada görebilmeniz için hazırladığım fotoğraf galerisini görebilirsiniz. Yazının sonunda ise Polisan en çok fazla tercih edilen renkler ve Marshall en çok tercih edilen renkler yazı dizimizi görebilirsiniz.

Dyo En Çok Tercih Edilen Renkler Fotoğraf Galerisi

Not: Ekran rengi/ışığı ve çözünürlüğe bağlı olarak renkler orjinaline göre değişiklik gösterebilir. Nihai seçim için size en yakın satış noktasını ziyaret ederek basılı kartelayı incelemenizi tavsiye ederiz.

Tavsiye içeriklerimiz;

Marshall En Çok Tercih Edilen Renkler | 5 Harika Öneri | 2024

Polisan En Çok Tercih Edilen Renkler | 7 Harika Öneri | 2024

0 Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


You May Also Like