Marshall En Çok Tercih Edilen Renkler | 5 Harika Öneri | 2024

Bu içeriğimin konusu; Marshall en çok tercih edilen renkler! Marshall renk kartelası oldukça geniş. Seçim yaparken biraz kafanız karışabilir. Fakat hazırladığımız bu içerikle seçim yapmanızın biraz daha kolaylaşacağını düşünüyoruz.

Marshall en çok tercih edilen 5 duvar boyası rengini bu içeriğimizde detaylıca açıklayacağız. Sosyal medyada da sürekli karşımıza çıkan Marshall iç cephe boya renklerinden en popüler olanları sizler için araştırdık ve kolay seçim yapabilmeniz için detaylar ekledik.

En iyi boya markalarından biri olan Marshall boya, pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Türkiye’de en çok tercih edilen liste başı markalardan biridir. Özellikle iç mekan boya seçenekleri konusunda öne çıkıyor. Merkezi Hollanda’da olan AkzoNobel’in iştiraki ile, 1954’den beri hem çeşitliliği hem kalitesiyle ülkemizde en iyi boya markaları arasında olmayı sürdürüyor.

Marshall En Çok Tercih Edilen Renkler

Marshall renk kataloğu oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Marshall iç cephe boya renklerinden en çok kullanılan duvar boya renkleri ise aşağıdaki gibidir.

1. Marshall Tütsü Rengi Duvar Boyası

Marshall Tütsü rengi duvar boyası markanın en çok tercih edilen iç cephe duvar boya renklerinden biridir. Tütsü rengi, gri tonları arasında yer alır ve en açık gri tonlarından biridir. Rengi daha iyi anlayabilmeniz için aşağıda bir kaç fotoğraf paylaşacağım. Aşağıda boyanın gerçek rengini ve az ışıklı ortamda nasıl göründüğünü görebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki 3. fotoğrafta Marshall’ın en çok tercih edilen diğer Şifon, Bohem Gri ve Gelin Teli isimli 3 farklı boyası ile renk karşılaştırmasını görebilirsiniz.

Marshall Tütsü Boya Rengi.

Yukarıdaki fotoğrafta Tütsü renginin diğer popüler renkler arasındaki renk farkını görebilirsiniz.

2. Marshall Kurna Rengi Duvar Boyası

Marshall Kurna Rengi duvar boyası özellikle sosyal medyadaki paylaşımlarda karşımıza çok çıkıyor. Marshall’ın Kurna rengi boyasını genelde beyaz gibi çiğ olmasın, krem gibi de sarı olmasın diyenler tercih ediyor. Aşağıda farklı ortam ışıklarına göre Marshall kurna rengi boyanın rengini görebilirsiniz.

3. Marshall Gelin Teli Rengi Duvar Boyası

Gelin Teli duvar boyası, Marshall’ın en popüler 3 boyasından biri.  Gelin teli rengi, Marshall’ın renk kartelasında gri tonları arasında yer alıyor ve Tütsü renginin bir ton koyusu. Aşağıda örnek fotoğrafları görebilirsiniz.

4. Marshall Damla Sakızı Rengi Duvar Boyası

Damla Sakızı rengi, Marshall’ın diğer popüler iç cephe duvar boyalarından biri. Beyaz tonları arasında yer alıyor. Marshall’ın bu iç cephe duvar boyasını açık bej gibi düşünebilirsiniz.

 

5. Marshall Romantik Dantel Rengi Duvar Boyası

Romantik Dantel rengi, Marshall’ın trend renkler serisinde bulunuyor ve yukarıdaki bahsettiğimiz duvar boyalarından daha açık bir tona sahip. Beyaz ile gri arasında kalan bir ton olarak düşünebilirsiniz. Daha iyi görebilmeniz için Marshall’ın trend duvar boyalarının bulunduğu renk kartelasını aşağıda paylaşıyorum. Evinizi aydınlık gösterecek boya renkleri bakıyorsanız Romantik Dantel, Tütsü ve Mermer Tozu renklerini düşünebilirsiniz.

Marshall’ın en çok tercih edilen 5 duvar rengi yukarıdaki gibidir. Diğer popüler olan Marshall duvar boya renkleri ise aşağıdaki gibidir.

  • Marshall Kum Beji Rengi Duvar Boyası
  • Marshall Bohem Gri Rengi Duvar Boyası
  • Marshall Deniz Kabuğu Rengi Duvar Boyası
  • Marshall Romantik Dantel Rengi Duvar Boyası
  • Mashall Şifon Rengi Duvar Boyası

Marshall En çok tercih edilen renkler başlıklı yazımızla ilgili sorularınız veya önerileriniz olursa yorum bölümünden iletebilirsiniz. Peki siz Marshall’ın en çok hangi rengini beğendiniz?

En iyi boya markaları arasında olan Polisan en çok tercih edilen renkler için https://guzeloldu.com/polisan-en-cok-tercih-edilen-renkler/ sayfamızdan detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Polisan En Çok Tercih Edilen Renkler | 7 Harika Öneri | 2024

1 Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


You May Also Like