En İyi Çelik Kapı Markaları ve Önerileri 2024

çelik kapı

Çelik kapı kullananlar veya kullanacak kişiler için kapının sadece dış yapısı dikkat çekicidir. Fakat profil ve kullanılan malzeme kalitesinden başlayarak çelik kapılar hakkında pek çok dikkat edilmesi gereken detay bulunur. Sizin için ülkemizde en fazla tercih edilen ve kullanılan en iyi çelik kapı markaları hakkında bilgileri bir araya topladık.

En İyi Çelik Kapı Markaları

Çelik kapılar, yaşadığınız veya çalıştığınız yerin güvenliği için çok önemlidir. Bu yüzden en iyi markayı seçmeniz gerekir. Türkiye’de bu alanda en iyi hizmeti sunan 10 markayı sizler için listeledik.

1. Kale Kilit (Kale Çelik Kapı)

kale çelik kapı
Örnek Kale Çelik Kapı Modeli / Modern Kapı

Kale Endüstri Holding ülkemizin kapı ve kilit konusunda en bilinen markaları arasında yer alır. Markanın bu kadar tanınmasının altında yatan en temel neden ise kaliteden ödün vermemesidir. Sadece çelik kapı değil, üretilen bütün ürünlerde aynı disiplin geçerli.

Kale Kilit’in ürettiği çelik kapılar son derece başarılı ve ekstra güvenlik önlemleri ile ortaya çıkan ürünlerdir. Gönül rahatlığıyla alınabilir. Aynı zamanda şurası reddedilmezdir ki; kale kilit ürünleri ile birlikte kullanılması durumunda çağın ötesinde bir başarı elde etmek mümkün olmaktadır.

2. Sur Çelik Kapı

Sur Çelik Kapı

En iyi çelik kapı listemizin en prestijli markaları arasında şüphesiz Sur Çelik Kapı da yer alıyor. Uzun yıllardır kaliteli ve ayrıcalıklı kapı seçenekleri ile dikkatleri üzerinde toplayan marka hırsızlığa karşı garanti de uygulamaktadır.

Sur Çelik Kapı; daire kapıları, villa kapıları, yangın kapıları ve Federico Delrosso özel koleksiyonu ürünlerini sunuyor.

Son yıllarda oldukça olumlu müşteri geri dönüşlerine sahip olduğu için tüm dünyada aktif olarak satışı yapmaya devam ediyorlar. Ülkemizin uluslararası standartlara uygun bir şekilde çelik kapı üretimi yapan nadir markaları arasında yer almaktadır.

Markanın diğer özellikleri:

  • Marka patentli teknoloji
  • Ar-ge çalışmaları
  • Dünyanın ilk 3 contalı kapısının üreticisi
  • Başarılı ve estetik kapılar

Ayrıcalıklı ve farklı bir kapı satın almak isterseniz kesinlikle tercihinizi Sur Çelik Kapı’dan yana kullanabilirsiniz.

3. Yıldız Entegre Çelik Kapı

Ülkemizin en değerli orman ürünü satan firmaları arasında yer alan Yıldız Entegre çelik kapıları ile de beğeni toplamaktadır. Firma şu anda hali hazırda ülkemizin en değerli 30 şirketi arasında yer alır. Çelik kapıları kaliteli, ergonomik ve ekonomik olmasının yanı sıra üst düzey güvenlik özellikleri ile biliniyor.

Firma çelik kapılarını Trabzon’da üreterek tüm dünyaya satmaktadır. Sadece Türkiye’ye değil, dünyanın birçok noktasına çelik kapı ihracatı yapıyorlar. Aynı zamanda markanın üretim esnasında sivil toplum kuruluşları ile birlikte çalışmalarına devam ettiklerini de belirtmekte fayda var.

4. Doorman Çelik Kapı

doorman çelik kapı
Doorman Çelik Kapı

Doorman Kapı sistemleri, 1996 yılından bu yana Ankara’da çelik kapı üreten bir markadır. Kullanıcı dostu yapısı ve ekonomik sistemleri ile çelik kapılar söz konusu olduğunda öncelikli firma olarak bilinmektedir. Eğer satın aldığınız kapıların uzun yıllar boyunca kalitesini korumasını istiyorsanız Doorman Çelik Kapı’yı satın alabilirsiniz. Şu an hali hazırda pek çok şehre ulaşan marka kaliteli çelik kapı arayışında olan herkes için oldukça mantıklı bir seçenek olacaktır. Markanın ürettiği ürünler yüksek güvenlik ayrıcalığına sahiptir. Bu da satış sonrası destek, kullanım kolaylığı ve estetik özellikler bakımından dikkat çeken bir ayrıntı olarak ön plana çıkar. Siz de çelik kapı satın almak istiyorsanız Doorman ayrıcalığından destek alabilirsiniz.

5. Smart Çelik Kapı

smart çelik kapı
smart çelik kapı

İstanbul içinde üretim yapan ve tüm Türkiye’ye kapı gönderen Smart Çelik Kapı; villa kapısı, apartman kapısı, demir kapı ve üst düzey güvenlik önlemlerine sahip çelik kapı üretimi sağlamaktadır. Aynı zamanda özel ölçülere uygun olarak kapı üreten bir markadır. Böylece kendi ölçülerinize uygun, istediğiniz ebatlarda çelik kapı yaptırabilirsiniz.

İstanbul içerisinde çelik kapı satın almak istiyorsanız bu markadan destek alabilirsiniz. 1998 yılından bu yana ürettiği çelik kapılarla adından bahsettiren marka giderek artan olumlu yorumlara da sahiptir.

6. Sms Çelik Kapı

sms çelik kapı
sms çelik kapı

1996 yılında Ankara’da kurulan Sms Çelik Kapı o günlerden beri kaliteden ödün vermeksizin çelik kapı üretimine devam ediyor. Müşteri memnuniyeti çok iyi olan bu marka, ürün kalitesiyle müşterilerini memnun etmekte.

Ürünleri genellikle kendi tasarımları olan bu markanın kataloğunda tarzınıza uygun bir kapı bulacağınıza eminiz. Kapıda hem özgünlük hem kalite arayışındaysanız Sms Çelik kapı ayrıcalığından destek alabilirsiniz.

7. Hedef Çelik Kapı

hedef çelik kapı
hedef çelik kapı
Örnek Hedef Çelik Kapı Ürünü / Dış İklim

2004 yılında %100 yerli sermaye ve son teknoloji üretim imkanları ile Kayseri’de kurulmuş bir firmadır. Çelik kapı söz konusu olduğunda kendi çizgileri, üretim ayrıcalığı ve güvenlik önceliği gibi pek çok değişkeni tek kapıda size sunmaktadır.

Dış iklim, lüks laminat seri, proje özel seri ve yangın seri ürünleri kataloglarında yer almaktadır.

Hedef çelik kapı %100 son teknoloji kullanarak mekanların güvenliği için üzerine düşen tüm önlemleri almaktadır. Hali hazırda Kayseri’de üretilen ve tüm ülkemize satışı yapılan bu kaliteli kapı seçenekleri hakkında daha detaylı bilgi almak için markanın internet sitesini yada satış noktalarını ziyaret edebilirsiniz.

8. Milan Çelik Kapı

milan çelik kapı
milan çelik kapı

Marka teknolojiden destek alarak çalışmalarına devam ediyor. Ankara’da üretim yapan Milan Çelik Kapı, kendi ürettiği ürünlerin montajını kendisi yaparak düzenli bir şekilde servis imkanı da sunmaktadır.

Milan çelik kapı, diğer kapı modellerinde görmediğimiz farklı model çelik kapıların üretimini de yapmaktadır. Özellikle markanın asimetrik kapı modellerinin çok sevildiğinin altını çizmek isteriz.

Klasik çelik kapı modellerinin yanı sıra okul kapısı, villa kapısı, bina giriş kapısı, cami kapısı gibi birçok seçenek sunduğu için kullanıcıların aradığı her şeyi bulma imkanı var.

9. Ankara Çelik Kapı

ankara çelik kapı
ankara çelik kapı

İlk olarak Ankara Çelik Kapı ismini cam ve aynalı çelik kapıları ile duymuştuk. İlerleyen dönemlerde taş desenli özel çelik kapıları ile popülerliğini arttırdı. Bu sayede Ankara Çelik kapının en üst seviye konuk güvenliği sağladığını belirtebiliriz.

Marka aynı zamanda 21 yıldan fazla deneyime sahiptir. Dilerseniz ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz.

Ankara Çelik Kapı, birçok ülkenin büyükelçiliği binasına hizmet vermiştir. Bu da ürünlerinin ne kadar güvenli ve kaliteli olduğunu kanıtlar nitelikte.

10. Lexa Çelik Kapı

lexa çelik kapı
lexa çelik kapı

Lexa; yüzlerce olumlu müşteri yorumu ve onlarca farklı kapı tasarımı ile çelik kapı dünyasına farklı bir bakış açısı getirmiştir. Günümüzde Koçtaş başta olmak üzere pek çok prestijli yapı markette Lexa ürünlerini bulabilirsiniz.

Yılların verdiği deneyim ve en kaliteli malzemeleri kullanan marka sizin için ideal ürünleri bir arada sunmaktadır. Yangın kapıları, şaft kapakları ve çelik kapılar, Lexa’nın en iddialı olduğu ürünlerdir.

Sonuç Olarak

Çelik kapı satın almak ciddi bir iştir. Ölçülerinize uygun güvenli, estetik ve ekonomik bir kapı almak istediğinizde ziyaret edebileceğiniz pek çok adres bulunur. Bu sebeple bu adreslere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

0 Shares:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


You May Also Like